DOM JEDNORODZINNY W MIELNIE

Prezentowany projekt wnętrz to drugi etap współpracy. Pierwszym było stworzenie projektu budowlanego. Do naszych projektów podchodzimy holistycznie, uważamy, że dobrze jest gdy dom – zarówno jego bryła jak i projekt wnętrz łączy wspólna myśl przewodnia.

W tym przypadku była to natura, która jako pierwszych oczarowała Inwestorów i skłoniła do zakupu działki. Następnie my ulegliśmy jej urokowi, podporządkowując bryłę budynku, tak by wyeksponować najpiękniejsze okazy drzew już na samym wejściu oraz skupić na nich uwagę domowników lokalizując je w centrum założenia. Kształt bryły budynku został dostosowany do istniejącego układu zieleni oraz lokalizacji względem stron świata. Takie podejście wynika z podstawowego założenia indywidualnego projektu domu – stworzenie wizji, która w najpełniejszy sposób wykorzystuje atuty terenu, a której szkielet oparty jest o określone na początku współpracy wymagania Inwestora.

​Prezentowany projekt wnętrz dopełnia dostojną kompozycję, w której dominują spokój, harmonia i cisza.

Naturalne materiały takie jak kamień i drewno, wpływają kojąco na zmysły, a operujące we wnętrzach naturalne światło dopełnia całości. W salonie można rozsiąść się na wygodnej sofie, wziąć głęboki oddech i delektować się widokiem dziewiczej przyrody.

​Przed nami natomiast kolejne wyzwanie – III etap – projekt ogrodu.

Zobacz projekt architektury do wybranego projektu – MIELNO 

szkic Mielno

Lokalizacja: Mielno
Etap: zrealizowany
Pow. użytkowa: 440 m2

projekt Mielno
projekt Mielno
projekt Mielno
rzut Mielno
szkic Mielno