Dom jest dla człowieka najistotniejszym budynkiem w życiu. Towarzyszy całej gamie aktywności jego mieszkańców i bliskich im ludzi. Dlatego tworząc projekty indywidualne poznajemy zwyczaje i potrzeby przyszłych mieszkańców, by wspólnie stworzony projekt odpowiadał konkretnemu założeniu.

Lubimy kiedy dom pozwala skupić się na przyrodzie, nie jest przegadany, pozwala ją kontemplować. Wg nas to jest współczesne pojęcie schronienia. Dom powinien nas chronić przed pędem, szumem, całym tym wariactwem, które w olbrzymiej ilości oferuje nam współczesny świat i ogólnie rozumiany konsumpcjonizm. W domowym zaciszu powinniśmy odnajdywać spokój i harmonię.

Kluczowym elementem tworzenia indywidualnego projektu domu jest wizyta na działce, by przyjrzeć się miejscu, które Inwestor wybrał jako jedno z wielu i wydobyciu jego unikalnych atutów – osi widokowych, starodrzewia, usytuowania względem stron świata, etc.

Wiemy, że istotne są wszystkie elementy procesu budowy, dlatego nasze biuro architektoniczne to miejsce współpracy z branżystami, inspektorami, architektem krajobrazu tak, by powstały obiekt był spójny z otoczeniemi i założeniami, a przebieg budowy jak najmniej obciążający Klienta.

Aby proces projektowy był przejrzysty dzielimy go na poszczególne etapy: koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy, projekt wnętrz i zagospodarowanie ogrodu. Nasi Klienci cenią sobie holistyczne podejście do tematu, zależy im na tym by efekt finalny był spójny na wszystkich płaszczyznach.

Naszą rolę upatrujemy również we wspieraniu Klientów, poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Geograficzny zasięg naszej działalności obejmuje większą część Polski, z koncentracją wokół miast: Poznań, Warszawa, Wrocław, Toruń.

Inspiracje do pracy czerpiemy z obserwacji świata w trakcie podróży i obcowania z naturą, często w ekstremalnych warunkach, dlatego też lubimy wyzwania i podejmujemy się tworzenia projektów dla wymagających Klientów. Cenimy sobie terminowość i rzetelność jako podstawy długofalowej współpracy.

Nawiązując do cytowanego motto uważamy, że luksus, wynika z pełnego zaangażowania w to co się robi, a tylko działając z pasją można spędzać miesiące i wciąż czuć natchnienie oraz radość z pracy.