• projekt D108/121
  • projekt D108/121
  • projekt D108/121
  • projekt D108/121
  • projekt D108/121
  • projekt D108/121
  • projekt D108/121
  • projekt D108/121
  • projekt D46
  • projekt D46
  • projekt D35

ROZBUDOWY R1-R12

Poniżej prezentujemy 12 modułów rozbudowy, zaspokajających różne potrzeby użytkowników – od dodatkowych sypialni, poprzez garaż, biuro, saunę po wiatę grillową i wiele innych.

Idea oparta jest na etapowaniu budowy tak by dom mógł rosnąć razem z potrzebami rodziny. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom młodych ludzi, którzy na początku swej drogi życiowej nie dysponują sporymi oszczędnościami, a jednocześnie nie chcą decydować się na zbyt duży kredyt, który ciążyłby nad nimi niemal całe życie. Jest to bardzo istotne dla Waszego komfortu psychicznego, ponieważ jak wskazują badania statystyczne do większości rozwodów dochodzi ze względu na problemy finansowe, uruchamiające efekt domino, dłuższe godziny pracy, brak czasu, stres, spłycenie relacji w rodzinie.

Dlatego oferowane przez nas rozwiązanie pozwala na elastyczność i budowę domu nie będącego balastem (nie na wyrost, z myślą o przyszłych dzieciach, pokoju dla starszych rodziców i wielu innych niepotrzebnych na ten moment pomieszczeniach, które zwiększą koszt budowy i dodatkowo będą wymagały sprzątania i ogrzewania – co również generuje dodatkowe koszty). Zamiast tego proponujemy wybór mniejszego, lecz przytulnego domku, który będzie wymagał niewielkiego kredytu i dobudowę kolejnej części dopiero gdy wyłoni się taka potrzeba.

Zaoszczędzone przez ten czas pieniądze pozwolą na zbudowanie kapitału pod budowę kolejnej części (zamiast spłacania sporych odsetek w przypadku dużego kredytu) oraz na czerpanie radości z życia – drobnych przyjemności czy wakacji.

Warto zauważyć, iż proponowana rozbudowa jest tak zaplanowana by była jak najmniej problematyczna do przeprowadzenia i nie zakłócała trybu życia w domu. Nie musisz przejmować się kuciem ścian i długim remontem. Połączenie obu części wymaga jedynie usunięcia drzwi lub okna w miejscu styku.

Moduł rozbudowy, został tak zaprojektowany, aby płynnie łączyć się z główną bryłą budynku, zarówno funkcjonalnie jak i estetycznie. Jeśli jesteście zainteresowani rozwiązaniem typu ‚dom na miarę’, prosimy szukać tego symbolu:

symbol rozbudowy projektu

Masz pytania? Więcej informacji pod numerem +48 605 201 199. Zapraszamy!

Cena projektu

1 800 zł

UWAGA:
Prezentowane na wizualizacjach powyżej rozbudowy są zestawione z wybranym domem, natomiast istnieje możliwość dostawienia ich do każdego z domów zawierających symbol:

symbol rozbudowy projektu

Wybrany moduł rozbudowy można zamówić przez konkretną stronę domu, zaznaczając w formularzu odpowiedni symbol (R1-R12). W przypadku chęci zakupu rozbudowy bez projektu domu prosimy o kontakt indywidualny.

Karta katalogowaCały katalog

Rozbudowy – rzuty