T4.png
0
1/6
Inspiracją do stworzenia 'domu na miarę' stał się mój doktorat, w którym skupiam się na analizie wpływu etapowania budowy na komfort, koszty oraz zużycie energii w cyklu życia obiektu mieszkalnego (LCC).
Czym się zajmuję w mojej pracy naukowej?

Idea 'domu na miarę' oparta jest na zaprojektowaniu domu w taki sposób, by ewentualna późniejsza rozbudowa łączyła się w sposób harmonijny z istniejącą częścią budynku, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym. Nie musisz od razu budować dużego domu z dodatkowymi pomieszczeniami na przyszłość. Zbuduj dom który jest Ci aktualnie potrzebny i rozbuduj go w przyszłości, nie tracąc na estetyce jego bryły. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz nie tylko pieniądze i czas w trakcie budowy domu, ale również zyskujesz korzyści finansowe związane z mniejszym kredytem hipotecznym oraz zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię potrzebną do ogrzewania. (Więcej informacji znajdziesz w artykule o moim doktoracie.)

Nasza propozycja skierowania jest do ludzi chcących cieszyć się domem nowoczesnym, funkcjonalnym i ekonomicznym, dla tych którzy cenią piękno i możliwość wyboru. Zastosowana przez nas szkieletowa konstrukcja drewniana* pozwala na stworzenie domu ciepłego i trwałego pozwalając równocześnie na krótki czas budowy co jest szczególnie ważne na etapie rozbudowy, skróconej do kilkunastu dni.

Możesz wybrać projekt domu podstawowego lub też rozbudowanego, do Ciebie należy decyzja. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami ale przede wszystkim do kontaktu osobistego. Wierzymy, że dom to coś więcej niż tylko budynek, to miejsce rozwijania się rodziny, przeżywania najważniejszych chwil, to miejsce wyjątkowe jak każdy z nas. Dlatego jeśli nie znalazłeś niczego dla siebie umów się z nami na bezpłatne spotkanie w którym pomożemy Ci stworzyć takie miejsce.

*Istnieje możliwość zastosowania konstrukcji murowanej - na życzenie klienta.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

© 2016 by Milwicz-Architekci | biuro@milwicz-architekci.pl | +48 661 332 322