LOGO_czarne.png
1/13

DZIAŁ - PROJEKTY GOTOWE:

T: +48 605 201 199

e-mail: biuro@milwicz-architekci.pl

DZIAŁ - PROJEKTY GOTOWE:

T: +48 605 201 199

e-mail: biuro@milwicz-architekci.pl

1/6
Przydatne info
Inspiracją do stworzenia 'domu na miarę', bo tak nazywamy domy posiadające możliwość rozbudowy, stał się mój doktorat, w którym skupiam się na analizie wpływu etapowania budowy na komfort, koszty oraz zużycie energii w cyklu życia obiektu mieszkalnego (LCC).
Czym się zajmuję w mojej pracy naukowej?

Idea 'domu na miarę' (dom posiadający możliwość rozbudowy) oparta jest na zaprojektowaniu domu w taki sposób, by ewentualna późniejsza rozbudowa łączyła się w sposób harmonijny z istniejącą częścią budynku, zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym. Nie musisz od razu budować dużego domu z dodatkowymi pomieszczeniami na przyszłość. Zbuduj dom, który jest Ci aktualnie potrzebny i rozbuduj go w przyszłości, nie tracąc na estetyce jego bryły. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz nie tylko pieniądze i czas w trakcie budowy domu, ale również zyskujesz korzyści finansowe związane z mniejszym kredytem hipotecznym oraz zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię potrzebną do ogrzewania. (Więcej informacji znajdziesz w artykule o moim doktoracie.)

Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na podróże czy rozwijanie swoich pasji lub po prostu mniej pracować.

Nasza propozycja skierowania jest do ludzi chcących cieszyć się domem nowoczesnym, funkcjonalnym i ekonomicznym, dla tych którzy cenią piękno i możliwość wyboru a dom jest ostoją a nie balastem.

Możesz wybrać projekt domu podstawowego lub też rozbudowanego, do Ciebie należy decyzja. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami, jak również do kontaktu osobistego. Wierzymy, że dom to coś więcej niż tylko budynek, to miejsce rozwijania się rodziny, przeżywania najważniejszych chwil, to miejsce wyjątkowe jak każdy z nas. Dlatego jeśli nie znalazłeś niczego dla siebie umów się z nami na bezpłatne spotkanie, podczas którego doradzimy Ci stworzyć takie miejsce.