LOGO_biale.png
B_FB.png
B_INSTA.png
B_PINT.png
fot. Dominika Mokras

Domeną naszego biura architektonicznego jest ciągła współpraca architekta i konstruktora. Już na etapie tworzenia koncepcji uwzględniane są aspekty konstrukcyjne, dzięki czemu nasze projekty są ciekawe pod względem architektonicznym i zoptymalizowane funkcjonalnie i ekonomicznie.

Jesteśmy projektantami, dla których praca jest pasją i sztuką. Potrzeby każdego inwestora są dla nas bardzo istotne, dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Szeroki zakres działalności wynika ze sposobu traktowania przestrzeni jako całości, niezależnie od skali w jakiej projektujemy. Nasze zainteresowania obejmują architekturę, zieleń oraz wnętrza.

Mamy zespół fachowców w różnych branżach, którzy są dla nas oparciem. Bez ich pomocy nie bylibyśmy w stanie realizować odważnych i złożonych projektów.

WIZJA I MIJSA

Wierzymy, że relacje z rodziną i przyjaciółmi są w życiu człowieka najważniejsze. Spędzanie czasu w przyjemnych okolicznościach, pozytywnie wpływa na ich budowanie i to wyznacza nasz podstawowy kierunek w działaniu.

fot. Dominika Mokras
Gran Paradiso / Włochy
4051 mnpm
07.08.2018 r​.
Kazbek / Gruzja
5033 mnpm
14.08.2017 r​.
Mont Blanc / Francja
4810 mnpm
12.08.2018 r​.
Arco / Włochy
05.2017 r.
Chile / Argentyna
11.2019 r.
Autor: Karol Nienartowicz
www.karolnienartowicz.com

NASZ ZESPÓŁ

W TRAKCIE AKTUALIZACJI